Firmy naszych Użytkowników

Aby bezpłatnie dodać firmę zaloguj się. Jeśli nie masz konta kliknij tutaj.Czego szukasz ? 50/50
Branża ?
Szukaj firmyOstatnio dodane firmy


info Branża: Usługi, dodał/a amicus
Gabinet Weterynaryjny Amicus
Amicus ul. Piłsudskiego 98, Osolin. Leczenie małych i dużych zwierząt. Pomoc wyjazdowa 24h. Pn-pt 8.30-14.30, sob. 9.00-12.00. W pozostałych godz. po rejestracji telefonicznej. Szeroki zakres usług.
e-mail: amicus-wet@wp.pl, tel: 505691139, strona www: Brak strony? Zrobimy ją - kliknij!
Branża: Sklepy i Hurtownie, dodał/a visphu
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe VIS
Firma VIS zajmuje się dostarczaniem mebli sklepowych, krat, zawieszek, ekspozytorów m.in na widokówki i prasę, jak również stojaków reklamowych (firmowych). Produkowane przez nas produkty wykonane są z stali (profile metalowe i druciane), lakierowanej proszkowo, ocynkowanej lub pokrytej chromoniklem. Nasze produkty znajdują zastosowanie w kompleksowym wyposażeniu sklepów, pawilonów handlowych oraz w uzupełnieniu wyposażenia księgarni i innych placówek handlowych. Oferujemy min: -stojaki na prasę i książki -stojaki reklamowe -wyposażenie salonów prasowych -stojaczki na widokówki -system shopwall -wyposażenie sklepów odzieżowych -kraty i zawieszki -meble i regały sklepowe -stojaki ekspozycyjne -stojaki na zamówienie Poza stałą ofertą realizujemy również indywidualne projekty dostarczane przez naszych Klientów.Służymy poradą i pomocą przy projektowaniu. Doświadczona ekipa fachowców pomoże przy aranżacji i późniejszym montażu zakupionych u nas mebli.
e-mail: biuro@visphu.com.pl, tel: 48601737970, strona www: http://www.visphu.com.pl
Branża: Budownictwo, dodał/a katan
FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA KATAN
Jesteśmy firmą świadczącą usługi remontowo-budowlane. Zrealizujemy każde zlecenie! Dbamy o wysoką jakość i profesjonalizm! Gwarantujemy przystępne ceny!
e-mail: adam.katan@gmail.com, tel: 661372984, strona www: http://www.remonty-katan.pl
info Branża: Budownictwo, dodał/a gardenland
Gardenland studio architektury krajobraz
Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wykonaniem terenów zielonych, także według projektów inwestora. -Przygotowaniem terenów pod prace wykonawcze. -Montażem i obsługą systemów nawadniających.
e-mail: info@gardenland.pl, tel: 663627147, strona www: http://www.gardenland.pl
Branża: Motoryzacja, dodał/a freshstarmobilni
MOBILNA MYJNIA Fresh Star mobilni
Mobilna Myjnia Samochodowa i nie tylko... oferujemy: - bezwodne mycie karoserii samochodu - kompletne czyszczenie samochodu - pranie tapicerki samochodowej i domowej - pranie dywanów i wykładzin
e-mail: freshstar.info@gmail.com, tel: 781110719, strona www: http://www.freshstarmobilni.pl
1  2  3  4  5  6  7 

Zaloguj się

Nasza ankieta

Opera operetka
Muzyka klasyczna
Muzyka popularna - Pop
Muzyka ludowa - Folk
Muzyka rockowa

Głosuj Wyniki

SPEEDpromowana firma

Jesteśmy pasjonatami internetu. Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem i hostingiem stron internetowych. Zobacz więcej

Strefa giergry akcji, planszowe i inne