Wasze linki


Zaloguj się aby dodać link. Jeśli nie jesteś zarejestrowany kliknij tutaj

Pogoda dla Miasta

Witaj na stronie Twojego Miasta!

Szanowni Mieszkańcy Obornik Śląskich! Oddajemy do Waszej dyspozycji portal z darmowymi skrzynkami poczty elektronicznej, możliwością założenia własnego blogu oraz galerii zdjęć. Przygotowaliśmy dla Was lokalny katalog firm, które sami możecie dodawać. Stworzyliśmy system ogłoszeń, dzięki któremu wymiana informacji między Wami stanie się o wiele łatwiejsza. Kompozycja portalu z założenia jest prosta i przejrzysta abyście mogli łatwo poruszać się i funkcjonować w tym miejscu. Na początek przeczytaj przewodnik po Portalu.

Najświeższe informacje

Aby dodać news zaloguj się. Jeśli nie masz konta kliknij tutaj.


info 2010-03-03 17:44:45, dodał/a Marian
Intermarche vs Biedronka
Postanowiłem odwiedzić nowo otwarty market w Obornikach Śląskich Intermarche, na początek same plusy, szeroki wjazd, duży parking, możliwość dojazdu od strony Wrocławskiej i Łokietka. Więcej...
info 2010-01-31 15:50:37, dodał/a yarzombo
Możliwość dodawania zdjęć do ogłoszeń
Dodaliśmy możliwość umieszczania zdjęć w ogłoszeniach. Po dodaniu zdjęcie zostanie przeskalowane do rozmiaru 640x480 pixeli. Do każdego ogłoszenia można dodać maksymalnie 3 zdjęcia jpg, png lub gif.
info 2010-01-29 14:17:06, dodał/a yarzombo
Nasza ankieta
Uruchomiliśmy system ankiet. W boksie Nasza ankieta zobaczycie losowe ankiety, w których oczywiście możecie oddawać swoje głosy.
info 2010-01-17 22:20:33, dodał/a yarzombo
Dodaj swój news!
Jeśli słyszałeś o ciekawym wydarzeniu związanym z Miastem - dodaj news, który wyświetli się na naszej stronie głównej. Dzięki temu mamy nadzieję, że strona będzie żyć informacjami od Was :)
1  2  3  4  5 

Zaloguj się

Nasza ankieta

Potrafię zrobić sam
Zaprojektuje i wykona mi firma
Zrobi mi znajomy, który się zna
Nie potrzebuję takiej

Głosuj Wyniki

Nasze firmy

SPEED
http://www.b-speed.com


Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem i hostingiem stron internetowych, a dzięki szerokiemu wykształceniu i praktycznemu doświadczeniu, wszelkie pomysły informatyczne są dla nas wyzwaniem.

Zaloguj się aby dodać firmę. Jeśli nie masz konta kliknij tutaj.

SPEEDpromowana firma

Jesteśmy pasjonatami internetu. Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem i hostingiem stron internetowych. Zobacz więcej

Strefa giergry akcji, planszowe i inne