Wasze linki


Zaloguj się aby dodać link. Jeśli nie jesteś zarejestrowany kliknij tutaj

Pogoda dla Miasta

Witaj na stronie Twojego Miasta!

Szanowni Mieszkańcy Obornik Śląskich! Oddajemy do Waszej dyspozycji portal z darmowymi skrzynkami poczty elektronicznej, możliwością założenia własnego blogu oraz galerii zdjęć. Przygotowaliśmy dla Was lokalny katalog firm, które sami możecie dodawać. Stworzyliśmy system ogłoszeń, dzięki któremu wymiana informacji między Wami stanie się o wiele łatwiejsza. Kompozycja portalu z założenia jest prosta i przejrzysta abyście mogli łatwo poruszać się i funkcjonować w tym miejscu. Na początek przeczytaj przewodnik po Portalu.

Najświeższe informacje

Aby dodać news zaloguj się. Jeśli nie masz konta kliknij tutaj.


info 2010-01-17 22:19:15, dodał/a yarzombo
Ogłoszenia i firmy
Od teraz możecie za darmo dodawać ogłoszenia oraz firmy w naszym portalu. Jedyny warunek to obowiązek rejestracji abyśmy mogli powiązać ogłoszenia z naszymi użytkownikami.
info 2010-01-17 22:18:00, dodał/a yarzombo
Galerie w Portalu
Daliśmy możliwość użytkownikom tworzenia własnych galerii zdjęć. Teraz możecie dzielić się z innymi swoimi zdjęciami z podróży, imprez i innych.
info 2010-01-17 22:16:27, dodał/a yarzombo
Możliwość dodawania blogów
Uruchomiliśmy możliwość dodawania blogów. Dzięki temu możesz stworzyć swoje własne miejsce w sieci, gdzie będziesz mógł pisać artykuły na wybrane przez Ciebie tematy.
1  2  3  4  5 

Zaloguj się

Nasza ankieta

Na pieszych wycieczkach
Przed telewizorem
Na spotkaniu z przyjaciółmi
Grając na komputerze
Z książką
Jadąc na koncert lub do kina
Nie mam wolnego czasu

Głosuj Wyniki

Nasze firmy

F-S Nieruchomosci
http://www.fsnieruchomosci.com

info

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Pomożemy Ci kupić dom, mieszkania, sprzedać działkę. Sprawdzimy wszystkie dokumenty związane z transakcją. Posiadamy duże doświadczenie.

Zaloguj się aby dodać firmę. Jeśli nie masz konta kliknij tutaj.

SPEEDpromowana firma

Jesteśmy pasjonatami internetu. Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem i hostingiem stron internetowych. Zobacz więcej

Strefa giergry akcji, planszowe i inne